Dnes jsem si pro Vás připravil spíše informační hlášku, nežli kreativní článek. Nicméně doufám že i tak vzbudí svou zaslouženou pozornost. Rádi bychom touto cestou upozornily na již několikátý ročník projektu: Kočičí přání.

WWW.KOCICIPRANI.CZ

Na hlavní stránce celého projektu Kočičí přání vidíte fotografie smutných kočiček, jejich příběhy a přání. Pokud vás konkrétní kočička zaujme, kliknete na její foto a dostanete se k dalším informacím. V jejím profilu je pak kontakt na organizaci, v jejíž péči se nachází, číslo účtu a variabilní symbol, zkrátka vše potřebné pro zaplacení dárku.

MOŽNOSTÍ JAK POMOCI JE NĚKOLIK

  • poslat peníze ve výši hodnoty dárku na uvedený účet
  • poslat dárek přes libovolný e-shop přímo do útulku
  • koupit dárek a donést ho do útulku osobně
  • poslat 400 korun do misky na „měsíc života“ v útulku, což je částka odpovídající nákladům na krmivo a stelivo za jeden měsíc
  • přispět do misky na krmivo a pobyt zvířete v útulku menší částkou dle Vašich možností
  • poslat peníze na zdravotní balíček, který je vybraný podle zdravotního stavu zvířete

Na stránce se nachází jak roztomilá koťátka, která teprve čekají na svůj nový domov. Tak i kočičky, které bohužel už měli s lidmi špatné zkušenosti a zasloužily by si alespoň malou dávku radosti. A nemusíte mít strach, peníze se ke kočičkám vždy dostanou! Nemusíte se bát ani na sebe zanechat email. Nebude nijak zneužit a vy pak obdržíte informace a foto Vámi vybrané kočičky s jejím dárkem.

I my jsme již několika kočičkám splnili jejich Kočičí přání, tak neváhejte a pomozte nějaké také!